wtorek, 16 sierpnia 2011

Ambicje

Zacznę dziś konkretnie:). Pragnę nauczyć się sztuki fotografowania. Owa ambicja rośnie we mnie od dawna, we wrześniu idę na stosowny kurs, a w międzyczasie czytam. Kiedy tylko Marysia wspomniała o książce Plate to Pixel, natychmiast dodałam ją do listy lektur obowiązkowych! Od kilku dni chłonę wiedzę w niej zawartą, podziwiam piękne zdjęcia i przełykam ślinę, nadmiernie produkowaną w związku z pysznościami znajdującymi się na stronach tej lektury.


Naszła mnie myśl, że fajnie byłoby tę wiedzę wykorzystać już teraz, a że bardzo lubię piec, dlaczego nie połączyć ze sobą przyjemnego z pożytecznym. W zwiazku z tym, wczoraj powstał blog kulinarny - tsumiko w kuchni.

Od teraz, nie będę was tutaj zanudzać żadnymi przepisami, a zainteresowanych serdecznie zapraszam. Póki co piszę o słodkościach przez was już poznanych, wkrótce zajmę się nowościami. 
Jeszcze raz polecam tę książkę, jest tam mnóstwo wskazówek przydatnych nie tylko w przypadku fotografowaniu jedzenia, autorka włożyła w nią całą siebie, dzięki czemu jest bardzo dobrze napisana. 
I do następnego posta!

3 komentarze:

  1. o rany, Twoje zdjęcia i tak należą do jednych z najbardziej udanych blogowych. A Ty jeszcze się poduczasz... ech czas sięgnąć do podręczników :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Idziesz na stosowny kurs??? Chyba w roli wykładowcy! Bez kursu robisz świetne zdjęcia. Upewnij się, że to kurs dla zaaaaawansowanych, bo inaczej będziesz się nudzić ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Kamilo,Aniu,tyle cudnych blogów i tyle zdjęć,którym moje nie dorastają do pięt nawet!Musiałyście widzieć:) Ale bardzo mi miło,że podobają wam się moje zdjęcia

    OdpowiedzUsuń